Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cvičák na obzoru

28. 2. 2008
Přestože my psi si nechodíme na úřady pro občanku a s řidičákem taky nebudeme muset ztrácet nervy, systému se nevyhneme. Začíná to znásilněním při tetování a prvním papíru na celý život, praseportu. Injekcí také dostaneme v prvních měsících zdá se mi až dost. A teď přišlo to nejhorší, dvounožci mě zapsali na cvičák! Mě, takového svobodomyslného tvora s duší umělce! Snášel jsem jejich oznámení velmi těžko a vydržel jsem s nimi nemluvit až do večeře. Z důvodů péče o lesklou srst jsem si pochopitelně nemohl dovolit vynechat jídlo - a pak jsem si již bohužel nevzpomněl, že jsem chtěl trucovat. Když jsem si po nerovném souboji vyrval kachničku, dvounožkyně mi vysvětlila, že na cvičáku mi ještě ukážou. Až pak jsem pochopil, že tam bude spouuuuuusta skvělých kamarádů, v naší skupině dokonce ridgeback jako já a flatík jako fido a boloňský psík - kterého vůbec neznám. Takže je poznám a moc rád. Bude to v Řeporyjích a má to jedinou vadu, bude to až 30.3. protože dvounožci samozřejmě zaspali a když se vzbudili, všechny termíny byly už rozebrané. A mimochodem, za 3 týdny je výstava!!! (Nemám sice ani vodítko, ani nevím, co to je výstavní postoj a v životě jsem neviděl žádnou výstavu ani z rychlíku, ale jak říká dvounožec, hlavně nadšení...)

Na konec bych rád řekl, že na tu techniku jednou zajdem - nedoklapává mi "D", tak prosím omluvte, když bude občas vypadlé a bude to vypadat, jako když šišlám...
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hahaha

(Iron Maiden, 4. 3. 2008 0:50)

civičák !!! hahaha Přijedeš za mnou na výstavu? Budu pořebovat psychickou podporu. nebo spíš dvounožci? :-) bil je bezva, vybojovali jsme spolu futon!

Ehm...

(FIDO, 3. 3. 2008 23:19)

Měl jsem na mysli samozřejmě cvičák, žádný civičák neznám....

Tak civičák!

(FIDO, 3. 3. 2008 23:18)

No ahooooj Ire, tak ty budeš takhle skotačit na cvičáku, jo? Já jsem Malou taky přemlouval, ať mě vezme někam mezi lidi, ale ona mě radši pořád tahá do lesa a říká, že to zvládnem sami. No nevim, jestli se nevzbouřim! A prý se za pár dní uvidíme, to je dobrá zpráva, ne? A prosimtě, buď na mojeho Bilténka hodnej, nebo ti zas dám co proto, že ani nestačíš zdrhnout pod stůl!!