Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak tady budu bydlet

6. 1. 2008
Tak jsem doma. Tak mi to alespoň vysvětlili, že prý nový domov. Musím říct, že to tu není vůbec špatný. Uvítal mě nový pelíšek, hned jsem si přes něj přehodil svojí deku oslintanou od brášků. Zběžně jsem to tu prohlíd a snad dobrý, celkem zajímavý věci, nejvíc se mi asi líbí dřevěná bedna, a tak nechápu, proč mi pořád nutili nějaký barevný hračičky. Dřevo je dřevo. No a pak jsem ale usnul, protože v autě byla cestou pekelná zima a to mě dost vyčerpalo. Jestli mi to auto do příště líp nevytopěj, tak už do žádnýho novýho domova nejedu.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Halo

(FIDO, 8. 1. 2008 15:50)

A taky nějaký nový fotky, ne?

Óóó

(FIDO, 8. 1. 2008 15:43)

Óóóó, a díky za uznání, už jsem si myslel, že slovo autorita Ti nic neříká. Já o tobě teda zatím moc neslyšel, takže jsem zvědavej, čím mě překvapíš. A slyšel jsi Bilténka, žádný žužlání uch a podobně!

Tak Ire!

(FIDO, 8. 1. 2008 15:39)

Jak se ti líbí doma? A co dělá kámoš v zrcadle?

Čau mrňata

(B ILLÍK, 6. 1. 2008 21:20)

Už se na Vás v sobotu těším. Musíte se ale chovat slušně. Jasný? Žádný hrabání děr v trávníku a ne že mne budete vožužlávat a kousat do uší. To bych se asi musel před Vámi schovat

Ahoj Fido!!!

(Iron Maiden, 6. 1. 2008 15:48)

To jsi ty? Teda - můžem si tykat, ne? Už jsem toho o tobě tolik slyšel! Jseš pro mě taková legenda a názorovej guru, že to snad ani nevydržim, dokud se neuvidíme. No tak se měj pěkně a ahoj

Ahoj Ire!

(FIDO, 6. 1. 2008 14:45)

Tak Tě vítám v novém domově, mrně. Už se těšim, jak si vedle Tebe budu moct hrát na dospěláka. Za pár dní se prý uvidíme, tak se do tý doby prosimtě nauč čurat venku, nebudu se kamarádit s počuránkama.